Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor przywitali widzów piosenką z kultowej komedii „Och, Karol”, pt. „Baw mnie” wykonywanej w oryginale przez Urszulę i Seweryna Krajewskiego. Potem było jeszcze ciekawiej: na scenę jako Redfoo z LMFAO w „Sexy And I Know It” wkroczył Krzysztof Szczepaniak. Anna Guzik przeistoczyła się w Ałłę Pugaczową. Zaśpiewała „Arlekino”. Janek Traczyk wcielił się w Glorię Gaynor w hicie „Can’t Take My Eyes Off You”. Andrzej Młynarczyk wylosował Tadeusza Nalepę, uważanego za ojca polskiego bluesa. Wykonał „Kiedy byłem małym chłopcem”. Filip Lato stał się Jasonem Derulo w piosence o niespełnionej miłości, pt.: „If I’m Lucky”. Izabella Miko zmierzyła się z postacią Anny Jurksztowicz i jej piosenką „Zmysły precz. Natalia Krakowiak stała się Beyonce. Zaśpiewała „Love On Top”. Ruda z Red Lips przeistoczyła się w Piotra Kupichę z zespołu Feel w hicie „Jak anioła głos”.

Po głosowaniu jurorów na prowadzeniu był Filip Lato, który dostał aż trzy najwyższe noty od Małgorzaty Walewskiej, Kacpra Kuszewskiego i Kasi Skrzyneckiej. Pierwszy raz zdarzyło się również, że dwoje jurorów (Małgorzata Walewska i Kacper Kuszewski) przyznało uczestnikom identyczną punktację.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018 - kto wygrał 7. odcinek?

Tym razem uczestnicy zgodzili się z jurorami i zwycięzcą, zgromadziwszy 57 punktów, został właśnie Filip Lato! Swoją nagrodę – czek na 10 tysięcy złotych – przekazał Julianowi, podopiecznemu Fundacji „Zdążyć z pomocą”. 

A w kolejnym odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” takie gwiazdy jak Zara Larsson, Beth Ditto (Gossip), Andrzej Zaucha, Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff), Sylwia Grzeszczak, Billy Idol, Till Lindemann (Rammstein), Michał Wiśniewski (Ich Troje). Będziecie oglądać „Twoją Twarz…” też za tydzień?