Janek Traczyk w finale postanowił wcielić się w Eda Sheerana w piosence „Perfect”. Towarzyszyła mu Weronika Bochat. Jego występ zrobił duże wrażenie. Kasia Skrzynecka wstała! Jako drugi zaprezentował się Krzysztof Szczepaniak. Aktor wcielił się w Lady Gagę. Zaśpiewał utwór „Applause”. Potem przyszła kolej na Annę Guzik. Jej ostatnie wcielenie to postać Beaty Kozidrak i przebój „Co mi Panie dasz”. Jako ostatni na scenie zagościł Filip Lato. Filip wcielił się w Roberta Planta z Led Zeppelin. Zaśpiewał balladę „Stairway To Heaven”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018 – co działo się w finale?

Po występach finałowych przyszedł czas na duety. Natalia Krakowiak i Izabella Miko wcieliły się w Ritę Orę i Iggy Azaleę w piosence „Black Widow”. Joanna Lazer i Andrzej Młynarczyk przeistoczyli się w Edytę Bartosiewicz i Krzysztofa Krawczyka w utworze „Trudno tak”. Ruda od Kasi Skrzyneckiej otrzymała kartę z talii - damę.

ZOBACZ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 2018: Abba powraca! Wystąpi w ostatnim odcinku show! Kto wcieli się w ich członków? WIDEO

Laureatem żelaznej twarzy został Krzysztof Szczepaniak, który odbierając główną nagrodę wygłosił ciepłą i płomienną mowę. Brązową twarz otrzymała Anna Guzik. Srebrna twarz przypadła Jankowi Traczykowi. A kto wygrał program?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wygrał 9. edycję show?

Zwycięzcą 9. edycji i zdobywcą Złotej Twarzy został Filip Lato, który tak oto dziękował za to wyróżnienie:

 - Nie wierzę w to i zupełnie nie liczyłem się z możliwością tego programu, wiec niczego sobie nie przygotowałem. To co się tu wydarzyło przez ostanie miesiące to niesamowita magia. Dziękuję uczestnikom, bo wieszaliście poprzeczkę niesamowicie wysoko. Bardzo wam dziękuję, że mogłem to przeżyć z wami. – Dziękuję jurorom za to pierwsze miejsce, chyba zwariowaliście! – dodał ze śmiechem Filip Lato.

Serdecznie gratulujemy Filipowi! Nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych, przekazał podopiecznemu Fundacji „Zdążyć z pomocą”, Julkowi Maranowskiemu.

A jak Filip Lato i reszta finalistów prezentowała się w finałowym odcinku muzycznego hitu Polsatu? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;-)

Waszym zdaniem Filip Lato zasłużenie wygrał tę edycję show Polsatu?