Janek Traczyk zmienił się w Hoziera w utworze „Take Me To Church”. Izabella Miko przeistoczyła się w Michaela Jacksona z czasów The Jackson 5. Wykonała „I Want You Back”. Anna Guzik zmierzyła się z piosenką i postacią Hanny Banaszak, pt. „Pogoda Ducha”. Filip Lato stał się Florence Welch z Florence And The Machine w „Shake It Out”. Terence Trent D’Arby to postać, którą wylosowała Natalia Krakowiak. Zaśpiewała „Sign Your Name”. Andrzej Młynarczyk wcielił się w Rudiego Schubertha w słynnej „Córce rybaka”. Krzysztof Szczepaniak przeistoczył się w Piotrka „Lolka” Sołoduchę w utworze „Radio Hello”. Zdjęcia tych gwiazd znajdziecie w naszej GALERII ;-)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018 - kto wygrał 6. odcinek?

Po głosowaniu jurorów na prowadzeniu była Anna Guzik, jednak szansę na wygraną mieli jeszcze: Janek Traczyk, Natalia Krakowiak i Ruda z Red Lips. Zwyciężczynią odcinka została Anna Guzik! Czek na 10 tysięcy złotych Stowarzyszeniu „Razem” z Bielska Białej, które zajmuje się osobami z niepełnosprawnością umysłową.

A już w następnym odcinku show na scenie Polsatu zobaczymy takie osobowości jak Jason Derulo, Redfoo (LMFAO), Anna Jurksztowicz, Tadeusz Nalepa, Piotr Kupicha (Feel), Beyonce, Gloria Gaynor i Ałła Pugaczowa. Będziecie oglądać ten odcinek dla kolejnych metamorfoz gwiazd?

Janek Traczyk jako Hozier w utworze „Take Me To Church”:

Madonna w hicie z początków jej kariery, pt. „Like a Virgin”: