Natalia Krakowiak wylosowała Adama Lamberta. Zaśpiewała „Ghost Town”. Anna Guzik wcieliła się w Krystynę Prońko w „Psalmie stojących w kolejce”. Krzysztof Szczepaniak stał się Stevenem Tylerem z Aerosmith w „Dude(Looks Like A Lady)”. Janek Traczyk przeistoczył się w Lanę Del Rey w „Summertime Sadness”. Filip Lato zmierzył się z postacią ikoniczną, czyli Czesławem Niemenem. Zaśpiewał „Sen o Warszawie”. I to był jeden z tych występów, które przejdą do historii programu. Wszyscy jurorzy wstali, a Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski ronili łzy. Po raz pierwszy we wszystkich dziewięciu edycjach jurorzy nie podsumowali występu. Izabella Miko zamieniła się w Carly Rae Jepsen w „Call Me Maybe. Andrzej Młynarczyk przeszedł transformację w Jamesa Browna. Wykonał „It’s Man’s Man’s Man’s World”. Ruda z Red Lips wcieliła się w Cindy Lapuer w utworze „True Colors”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018 - Półfinał: WYNIKI

W głosowaniu jurorów, gromadząc cztery dziesiątki, bezapelacyjnie wygrał Filip Lato. Na drugim miejscu z czterema „siódemkami” znalazł się Andrzej Młynarczyk, a na trzecim z 23 punktami – Krzysztof Szczepaniak. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Filip Lato. Czek na dziesięć tysięcy złotych przekazał Fundacji „Zdążyć z Pomocą” na leczenie małego Juliana.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018 - Kiedy finał?

W finale o 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny powalczą: Anna Guzik, Filip Lato, Janek Traczyk i Krzysztof Szczepaniak. W duetach zobaczymy Izabellę Miko, Natalię Krakowiak, Rudą z Red Lips i Andrzeja Młynarczyka. Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018 już 19 maja, czyli za dwa tygodnie. Będziecie oglądać? 

W naszej GALERII znajdziecie DUŻO ZDJĘĆ półfinałowych metamorfoz gwiazd ;-)