Ostatni odcinek „Twoja Twarz Brzmi ZnajomoPolsat pokazała w ostatnią sobotę, 4 maja o 2018. Program nie zostanie jednak wyemitowany w ten weekend. Jak zapowiada PR stacji, finał muzycznego show obejrzymy dopiero w przyszłą sobotę, 19 maja 2018. Skąd decyzja o tygodniowej przerwie w emisji show? Wynika ona zapewne z tego, że w tym samym czasie antenowym TVP 1 wyemituje finał tegorocznego konkursu Eurowizja 2018. Zgadujemy, że fani muzycznych widowisk wybraliby właśnie obejrzenie tego wydarzenia. W końcu finał Eurowizji ma miejsce jedynie raz w roku, a program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sezonie możemy oglądać niemal co sobotę!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - co zamiast odcinka finałowego?

Jak zatem widać, na finał show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyjdzie nam poczekać jeszcze tydzień. Ostatni w tym sezonie odcinek programu Polsat pokaże 19 maja 2018 o 22.00. W finale o 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny powalczą: Anna Guzik, Filip Lato, Janek Traczyk i Krzysztof Szczepaniak. W duetach zobaczymy Izabellę Miko, Natalię Krakowiak, Rudą z Red Lips i Andrzeja Młynarczyka. Tymczasem już dziś wieczorem zamiast programu na antenie stacji będzie można zobaczyć słynny film z Leonardem DiCaprio „Wilk z Wallstreet”, za który aktor był nominowany do Oscara. 

A Wy co będziecie oglądać dziś wieczorem? Film na Polsacie czy jednak dacie się "porwać do Lizbony" i będziecie trzymać kciuki za polską reprezentację na Eurowizji 2018? ;-)