Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018" są już gotowi podbić serca telewidzów i walczyć o najwyższe noty jurorów. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, kto wystąpi w 9. sezonie show, które zdobyło ostatnio Telekamerę 2018 w kategorii "Program telewizyjny", wygrywając z m.in. "Azja Express", to macie teraz doskonałą okazję nadrobić zaległości. Wszystkie gwiazdy nowej edycji programu 19 lutego pojawiły się razem na oficjalnej prezentacji uczestników.

ZOBACZ: TTBZ 9 Kacper Kuszewski nowym jurorem show Polsatu! Co mówi o nowej roli?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018

Na ostatecznej, potwierdzonej już przez Telewizję Polsat liście uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018" znaleźli się: Izabella Miko, Anna Guzik, Natalia Krakowiak, Joanna Lazer ("Ruda" z Red Lips), Filip Lato, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Jan Traczyk. 

Zdjęcia wymienionych wyżej gwiazd, które powalczą o zwycięstwo we wiosennej edycji TTBZ z oficjalnej prezentacji znajdziecie już teraz w naszej GALERII >>>

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już dziś wieczorem, w sobotę 3 marca 2018 o godzinie 22.00 na antenie telewizji Polsat. Za którego uczestnika muzycznego show będziecie najmocniej trzymać kciuki? ;-)