W Petera Gabriela i Kate Bush wcielili się Krzysztof Antkowiak i Kasia Łaska.

Kacper Kuszewski przeistoczył się w Roda Stewarta w utworze „Have You Ever Seen The Rain”.

Ola Gintrowska przeobraziła się w Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls. Zaśpiewała utwór „Hush, Hush”.

Beata Olga Kowalska zmierzyła się z postacią Ewy Demarczyk w utworze „Rebeka”.

Mariusz Ostrowski wylosował prawdziwego macho – piosenkarza Enrique Iglesiasa w „Subeme La Radio”.

Kasia Moś zamieniła się w Davida Lee Rotha (Van Halen) w hicie „Jump”.

Na koniec Marcel Sabat wcielił się w Janusza Panasewicza z Lady Pank. Wykonał „Kryzysową narzeczoną” z 1985 roku. Występ obserwował sam wokalista. Jak zareagował na sceniczne wcielenie Marcela?

„Wchodząc, zobaczyłem cię w monitorze. Od razu mi się cisnęła na usta taka piosenka ‘Jacy byliśmy jeszcze wczoraj’ i kurczę pamiętam wszystko,  bo dokładnie tak wyglądałem. To było i zabawne, ale trochę wzruszające dla mnie, że ktoś śpiewa takie piosenki. Zrobiłeś to naprawdę znakomicie, trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, że wygrasz!” – podsumował Janusz Panasewicz.

Po głosowaniu jurorów w czołówce znajdowały się Beata Olga Kowalska i Anna Dereszowska. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka została Beata Olga Kowalska. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji „Gajusz” z Łodzi. A jak z wcieleniem w Alice'a Coopera poradziła sobie Ania Dereszowska?

Beacie gratulujemy i już nie możemy doczekać się kolejnego odcinka show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem zobaczymy w nim m.in. takich artystów jak  Dani Klein (Vaya Con Dios), Kim Sasabone (Vengaboys), Bruce Springsteen, Joe Dassin, Mieczysław Fogg, Elvis Presley, Cher i Muniek Staszczyk.

Kto się w nich wcieli? Oglądajcie Twoja Twarz Brzmi Znajomo już za tydzień!