Twoja Twarz Brzmi Znajomo – wykonania finałowe

 Kacper Kuszewski w finałowym odcinku show wystąpił jako Maria Callas w „Habanerze” z opery „Carmen” G. Bizeta.

Beata Olga Kowalska w finale wcieliła się w Pink w hicie „Sober”.

Anna Dereszowska przeistoczyła się zaś w show w Edith Piaf w utworze „Padam… Padam”. Jej wykonanie zostało nagrodzone przez jurorów oklaskami na stojąco!

Krzysztof Antkowiak wybrał zaś dla siebie postać Michaela Buble i utwór „Feeling Good”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – duety

Po wykonaniach finałowych przyszedł czas na duety. W pierwszym wystąpili Mariusz Ostrowski i Kasia Moś. Wcielili się w Jermaine Jacksona i Pię Zadorę w hicie lat 80. „When The Rain Begins To Fall”. Uczestnicy otrzymali nagrody specjalne: Kasia Moś – miłośniczka zwierząt odebrała z rąk Pawła Królikowskiego specjalną, brylantową obrożę, a Mariusz Ostrowski od Kasi Skrzyneckiej – w nawiązaniu do jego pracy z uczniami - koszulkę z numerem 1. - „Teacher numer one”.

Kolejna para – Ola Gintrowska i Marcel Sabat - zaprezentowała utwór Rihanny i Chrisa Martina z Coldplay, pt. „Princess of China”. Wokalistka za swoje dokonania uhonorowana została uroczą maskotką pomarańczowego lisa, a aktor – statuetką „like” za ciężką pracę i znakomite osiągnięcia w programie docenione także przez publiczność.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 -  zwycięzcy

Czwarte miejsce zajęła Beata Olga Kowalska. Laureatką trzeciego miejsca i Brązowej Twarzy została Anna Dereszowska, a drugiego i Srebrnej Twarzy – Krzysztof Antkowiak. A to oznacza tylko jedno: ósmą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Złotą Twarz wygrał Kacper Kuszewski!  Jak swoją wygraną skomentował utalentowany aktor?

„Dla mnie ważniejsze niż rola, którą zagram jest to z jakimi ludźmi przyjdzie mi pracować. Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy mają prawdziwą pasję do tego co robią i którzy są fajni. I takich tutaj spotkałem wszędzie” – mówił Kacper Kuszewski.

Kacper Kuszewski zwycięzcą Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Aktor swoją nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych, przekazał na konto Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się walką o prawa kobiet i pomocą ofiarom przemocy domowej.

Kacprowi i wszystkich finalistom serdecznie gratulujemy! Obstawialiście taki rozwój sytuacji? Czy sądziliście raczej, że na podium stanie jednak ulubienica jury, Anna Dereszowska?