Już dziś na scenie uczestnicy show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 po raz kolejny pokażą, jak bardzo są plastyczni aktorsko i elastyczni muzycznie. W programie zobaczymy bowiem parodie występów takich gwiazd polskiej i światowej muzyki jak Lou Bega, Ylvis, Amanda Lear, Jamal, Maryla Rodowicz i Imany. W konkurencji „PojedynekKacper Kuszewski wyzwał Annę Dereszowską. Oboje wcielą się w Marylę Rodowicz. Nie będą to jednak jedyne atrakcje dzisiejszego odcinka show Polsatu. Podczas nagrania programu jeden z artystów wcielił się bowiem w portorykańskiego piosenkarza Louisa Fonsiego i zaśpiewał słynne „Despacito”, które było bezkonkurencyjnym hitem mijającego lata!

ZOBACZ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 2017 Za nami pierwszy odcinek 8. edycji show Polsatu. Kto się w kogo wcielił? Kto wygrał? [GALERIA]

Klip do kultowego już niemal „Despacito” jest numerem jeden w serwisie Youtube, na którym zanotował już prawie 3,7 mld wyświetleń! Podbił też listy przebojów na wielu kontynentach. Jak w roli Lousia Fonsiego sprawdzi się Krzysztof Antkowiak, który wygrał już pierwszy odcinek show? Czy pójdzie mu równie dobrze jak w podczas otwarcia sezonu?

Zobaczcie w naszym WIDEO fragment programu, w którym Krzysztof Antkowiak wykonuje właśnie hit „Despacito”. Jak Wam się podoba? Myślicie, że będzie to najlepszy wykon dzisiejszego odcinka?

Pamiętajcie: Twoja Twarz Brzmi Znajomo już dziś, w sobotę, 16 września o godzinie 22:05 w Polsacie!