Beata Olga Kowalska wcieliła się w Davida Bowie w nowej konkurencji „Zaproś przyjaciela”. Towarzyszyła jej Olga Szomańska, która stała się Tiną Turner.

Mariusz Ostrowski przeistoczył się w Rogera Watersa, wokalistę i basistę zespołu Pink Floyd w utworze „Another Brick In The Wall”.

Ola Gintrowska przeszła transformację w Britney Spears. Zaśpiewała przebój „Womanizer”.

Marcel Sabat wcielił się w Ozzy’ego Osbourne’a. Zaśpiewał utwór „Dreamer”. „Widzę, że ty bardzo dobrze odnajdujesz się w takim mrocznym charakterze. Miałeś to w ciele, w lekkim przygarbieniu. Gratulacje i pod względem wokalnym i osobowościowym i nastrojowym. I pod każdym innym względem. Brawo!” – oceniła Małgorzata Walewska. Jak sobie poradził? Sorawdźcie TU!

Kasia Moś wylosowała Katy Perry i utwór ”Chained to the Rhythm”. Zobaczcie jej wykonaniu TUTAJ!

Robertem Gawlińskim została Anna Dereszowska w hicie „Baśka”.

Jurorzy i uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą 3. odcinka został Mariusz Ostrowski. Zgromadził rekordowe 65 punktów! 10 tysięcy przekazał ciężko chorej Ani Mrówczyńskiej, podopiecznej fundacji „Zdążyć z pomocą”.

A już za tydzień: Taylor Swift, Marek Gwiazdowski (MIG), Rick Astley, Kasia Stankiewicz (Varius Manx), Maciej Maleńczuk, Dionne Warwick, Missy Elliott, Meghan Trainor. Czy będzie równie ciekawie jak w tym odicnku? Oglądajcie Polsat i przekonacie się na własne oczy. Oraz uszy!