Natalia Krakowiak wcieliła się w The Weeknd w piosence „I Feel It Coming”. Anna Guzik stała się Dalidą. Zaśpiewała „Monday, Tuesday… Laissez-moi danser”. Ruda z Red Lips przeistoczyła się w Organka. Wykonała „Głupi ja”. Krzysztof Szczepaniak zamienił się w Andrzeja Rosiewicza w „Czy czuje pani Cha-chę”. Andrzej Młynarczyk wylosował postać Dana Reynoldsa z Imagine Dragons w hicie „Thunder”. Janek Traczyk znów stał się kobietą. Tym razem była to Nancy Sinatra. Zaśpiewał „These Boots Are Made For Walkin’”. Jako ostatnia wystąpiła Izabela Miko. Wcieliła się w Prince’a w przeboju „Kiss".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 - kto wygrał 3. odcinek?

Dwóch jurorów przyznało dwie najwyższe noty Krzysztofowi Szczepaniakowi. Z kolei Kasia Skrzynecka dała dziesiątkę Izabeli Miko, a Małgorzata Walewska Andrzejowi Młynarczykowi. Tym samym szansę na zwycięstwo mieli: Krzysztof Szczepaniak, Andrzej Młynarczyk i Izabela Miko. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został po raz drugi Krzysztof Szczepaniak. Swoją nagrodę – 10 tys. złotych przekazał Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej, które zajmuje się pomocą ludziom w Sudanie Południowym i Syrii.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 - co za tydzień?

A już za tydzień na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” takie gwiazdy muzyki jak Sławomir, Shakira, Macy Gray, Alvaro Soler, Bjork, Sława Przybylska, Will Smith i Michał Bajor. Kto wcieli się w kogo? O tym na antenie Polsatu przekonamy się już za tydzień, 24 marca 2018.

My już nie możemy doczekać się tego odcinka. A Wy? Tymczasem przypomnijcie sobie wykonania Izy Miko i Rudej z Red Lips z wczorajszego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:

IZA MIKO JAKO PRINCE:

RUDA Z RED LIPS JAKO ORGANEK: