Wielki finał 4. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami! Program w wielkimstylu wygrał Bartek Kasprzykowski. Aktor fantastycznym wcieleniem w Nat King Cole’a podbił serca nie tylko jurorów, ale też ponad 2,3 mln zgromadzonej przed telewizorami widowni.

Zaśpiewał „When I Fall In Love”.  – To jest taki utwór, który ma dla mnie duże znaczenie sentymentalne. Kręciłem serial „Halo Hans”, poznałem Tamarę. Pamiętam taki moment, kiedy staliśmy w dwóch garderobach w hali. Zacząłem śpiewać i Tamaram włączyła się drugim głosem – wspominał w programie Bartek Kasprzykowski.

W finałowym odcinku już od samego początku zapanowała naprawdę gorąca atmosfera! Publiczność w studio i widzów powitał najbardziej pikantny zespół świata, czyli „Spice Girls”. A w cztery „spicetki” wcielili się finaliści 4. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Monika Dryl, Zosia Zborowska, Bartek Kasprzykowski i Michał Kwiatkowski. To właśnie oni stoczyli „walkę na metamorfozy”, by wygrać 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. 

Bardzo nam Zośka urosła w oczach i jesteśmy z niej dumni – mówiła przed występem córki,  aktorka Maria Winiarska, mama Zofii Zborowskiej, która swoją transformację prezentowała jako pierwsza.

Laureatem żelaznej twarzy, czyli czwartego miejsca został Michał Kwiatkowski, brązowej – MonikaDryl, srebrnej - Zosia Zborowska. Program we wspaniałym stylu wygrał Bartek Kasprzykowski. 

To były najlepsze 4 miesiące mojego życia – podsumowała swój udział Zosia Zborowska.

 Czek na 100 000 zł zwycięzca przekazał Fundacji “Szkoła Otwartych Serc” z Malborka.

»PRZECZYTAJ TAKŻE: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Za nami kolejny odcinek polsatowskiego show!