Ekipa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przypomina, że święta Bożego Narodzenia to czas życzeń i niesienia pomocy. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, magiczne metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka programu: Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Zwycięzca odcinka przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych!

Świąteczny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - prowadzący i jury

Producenci zapewniają, że to będzie naprawdę niezapomniany odcinek w świątecznym klimacie. Największe hity, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia, wykonają zwycięzcy i uczestnicy poprzednich edycji show. W roli prowadzących zobaczymy Macieja Dowbora oraz Krzysztofa Ibisza. Z kolei za jurorskim stołem zasiądą: Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, jurorka Małgorzata Walewska i na co dzień prowadzący program, aktor Piotr Gąsowski. 

- Przypada mi w programie wyjątkowa rola, gdyż zasiądę za stołem jurorskim obok fantastycznych osób – diwy operowej Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego, który zazwyczaj prowadzi ten program, a w tym roku wcielił się również w rolę Mikołaja w corocznej wielkiej akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media Mikołajkowy Blok Reklamowy. To ogromne wyróżnienie, że wraz z nimi będę mogła oceniać występy tych fantastycznych wykonawców. Zwycięzca odcinka specjalnego przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych. Za to wsparcie chciałabym bardzo podziękować w imieniu Fundacji i jej podopiecznych - mówi Małgorzata Nawrocka, Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat.

Świąteczny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - metamorfozy

Kogo usłyszymy na świątecznej scenie? W pierwszą damę piosenki, wokalistkę jazzową Ellę Fitzgerald w utworze "Winter Wonderland" wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Z kolei Katarzyna Dąbrowska w roli Seweryna Krajewskiego zaśpiewa przepiękną świąteczną balladę, pt. "Dzień jeden w roku (Jest taki dzień)" Czerwonych Gitar.

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak wykona piosenkę "Pada śnieg", a Marek Kaliszuk przeistoczy się w nieodżałowanego George’a Michaela w świątecznym hicie wszechczasów "Last Christmas".

Z kolei Gosia Andrzejewicz przemieni się w postać, dzięki której udowodniła w 13. serii programu, że nie ma rzeczy niemożliwych, czyli Mariah Carey. Piosenkarka zaśpiewa przebój "All I Want For Christmas".

Jakie niespodzianki szykują pozostałe gwiazdy show? Przekonajcie się sami! Premierowa emisja odcinka specjalnego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dla Fundacji Polsat rozpocznie się w w piątek 18 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.

Zobacz pierwsze zdjęcia ze świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już teraz w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - wiemy, kto wystąpi! Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji show