Już dziś wieczorem uczestnicy show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zmierzą się z… postaciami aktorów z filmów! Na scenie zobaczymy między innymi: Whoopie Goldberg z filmu „Zakonnice w przebraniu 2”, Marilyn Monroe z „Mężczyźni wolą blondynki”, Eugeniusza Bodo w piosence „Piętro wyżej” oraz Janusza Rewińskiego z „Podróży Pana Kleksa”. Nie będzie to jednak koniec muzycznych i aktorskich atrakcji, jakie przygotowali dla nas producenci show. Jaka niespodzianka czeka na nas poza tym?

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI Iwona Cichosz faworytką „Tańca z Gwiazdami”? [WIDEO]

Po raz pierwszy w historii programu uczestnik wcieli się w nim w postać… animowaną! Zadanie tego podejmie się to Zosia Nowakowska, która przeistoczy się w… Elsę z kultowej bajki "Kraina Lodu"!

Trzeba przyznać, że wokalistka zrobiła to perfekcyjnie! Czy równie perfekcyjnie przebiegnie jej cały występ? Tego póki co nie możemy zdradzić.

Mimo to uchylamy dla Was rąbka tajemnicy i pokazujemy fragment jej dzisiejszego wstępu. Czy zapowiada on naprawdę poruszający i przekonujący wykon? O tym przekonacie się już dziś wieczorem! Tymczasem zobaczcie zapowiedź dzisiejszego występu Zosi Nowakowskiej

Przekonująca w roli żywej Elsy z "Krainy Lodu"?