W 5. odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczyliśmy Joannę Jabłczyńską w roli Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje. Zaśpiewała wielki przebój pt. „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)”. Jak sobie poradziła z tym szlagierem? I czy ta metamorfoza była na tyle dobra, aby zapewnić Joasi kolejne zwycięstwo? W końcu miała niemałą konkurencję!

ZOBACZ: FACET NA PIĄTEK Michał Malinowski o swojej rzadko spotykanej pasji! Jakiej? [DUŻO ZDJĘĆ]

Paweł Jasionowski tym razem także miał ciężki orzech do zgryzienia – zarówno pod względem wokalnym jak i aktorskim. Zaprezentował się widzom jako Macy Gray w utworze „Sweet Baby”. Sprawił, że w studiu zapanował romantyczny nastrój, a publiczność i jurorzy nagrodzili Pawła zasłużoną owacją na stojąco!

Następną piosenkę nuciła cała publiczność zgodnie ze słowami utworu „Bo z dziewczynami” i śpiewem Jerzego Połomskiego. W tym przypadku był to jednak Krzysztof Kwiatkowski.

Sławomir tym razem zaprezentował się zas w utworze „Like a Rolling Stone” i wcielił się w postać Boba Dylana, ikony muzyki i noblisty. Paweł Królikowski był wprost zachwycony!

Kasia Popowska wystąpiła tym razem jako Ariana Grande. Piosenką „Side To Side” Kasia zachwyciła wszystkich. Bartek Kasprzykowski znów nie mógł ukryć podziwu!

Wojtek Łuszczykiewicz to charyzmatyczny wokalista zespołu Video, a obecnie, także juror w programie „Idol”. W jego postać wcielił się tym razem Kuba Świderski i piosenką „Ktoś nowy” porwał publiczność. A w studiu naprawdę pojawił się ktoś nowy! Był to Wojtek Łuszczykiewicz we własnej osobie. Co powiedział juror „Idola”?

Może byśmy się jakoś dogadali, bo często jest tak, że różni organizatorzy dzwonią i proszą o koncerty w tym samym czasie i w dwóch różnych miejscowościach. Sądzę, że np. w piątek ty możesz zagrać w Radomiu, a ja w Łasku!

Zosia Nowakowska pojawiła się na scenie w roli tajemniczej Sade o bardzo zmysłowym głosie. Utwór „Smooth Operator” był dla Zosi dużym wyzwaniem. Jednak poradziła sobie znakomicie i kompletnie zaczarowała jurorów. Oraz publiczność zgromadzoną w studio!

Chaka Khan to władająca niesamowitym głosem zdobywczyni 8 nagród Grammy. Monika Borzym zaśpiewała jeden z jej największych przebojów, piosenkę „I’m Every Woman”. Cover tego utworu śpiewała kiedyś także Whitney Houston. Monika przed występem była naprawdę przerażona, ale na scenie pokazała że ma czarną, rhythm’n’bluesową duszę co ewidentnie doceniła Kasia Skrzynecka.

Szósty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Paweł Jasionowski i 10 000 złotych przekazał Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Ani Kurpiewskiej. Czy tak samo poszczęści mu się już za tydzień?

POLECAMY: AGNIESZKA KACZOROWSKA wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” w bardzo nietypowej roli! [EXCLUSIVE]

W następnym odcinku na scenie wystąpią: Janis Joplin, Liz Mitchel, Josh Groban, Stasiek Wielanek, Jon Bon Jovi, Loalwa Braz, James Hetfield i Mans Zelmerlow. Kto się wcieli w kogo? Koniecznie oglądajcie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” następnym razem!