Joanna Moro jako kultowa Fergie? Dlaczego nie?! W tak słodkim i kolorowym wcieleniu jeszcze widzowie Polsatu jej nie widzieli! W ósmym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomoaktorka wcieli się w postać przebojowej Fergie. Czy ponownie uda jej się rozkochać w sobie jurorów i telewidzów?

POLECAMY: JOANNA MORO szczerze o swoim związku: Czasami czujemy się tak, jakbyśmy żyli ze sobą już 70 lat [EXCLUSIVE]

Joanna zaśpiewa piosenkę „Fergalicious – singiel z pierwszej solowej płyty Fergie. Wokalistka sławę zdobyła występując w zespole The Black Eyed Peas, którego współzałożycielem jest Will.I.Am. Pomógł on również Fergie w nagraniu debiutanckiego albumu, produkując część znajdujących się na nim utworów. Na krążku znalazło się wiele hitów, m.in. „London Bridge” i „Big Girls Don’t Cry”, jednak to właśnie „Fergalicious” stało się przebojem najlepiej kojarzącym się z wokalistką.

Tytuł piosenki to zabawa słowna, który określa coś, co powoduje, że mężczyźni wariują na punkcie Fergie. Czy Joanna Moro stanie się Morolicious i również doprowadzi męską część widowni do szaleństwa?

Występ aktorki będzie inspirowany teledyskiem do piosenki. Kuse stroje Joanny i tancerek, morze cukierków i lizaków – od takiej ilości cukru może zakręcić się w głowie! Czy Joanna Moro znowu zaskoczy energią tak, jak przy przemianie w Wandę Kwietniewską? Jak poradzi sobie z rapowaną częścią utworu? Odpowiedź już dziś wieczorem.

Ósmy odcinek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu już w dziś o godz. 22:00. Będziecie trzymać kciuki za Joannę Moro?