Gwiazda poprzedniego wydania dwutygodnika Gala, Joanna Moro, była już Grzegorzem Ciechowskim, Anną Jantar, Mesayah, Ałłą Pugaczową i Haddaway’em, ale to, co pokaże dzisiejszego wieczoru, to niewyobrażalna dawka seksapilu i szaleństwa. Po raz pierwszy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” aktorka pokaże bowiem swoje piękne ciało. Gwiaza wystąpi w skąpych szortach jako Wanda Kwietniewska!

OGLĄDAJ: Joanna Moro  jako Ałła Pugaczowa! Wypadła przekonująco? [DUŻO ZDJĘĆ]

Moro zaśpiewa jeden z największych przebojów zespołu Banda i Wanda – „Hi-Fi”. Co było dla niej najbardziej istotne, kiedy przygotowywała się do tego występu?

Dla mnie najważniejsze jest przekazanie emocji, którymi żyli albo żyją moi bohaterowie.

Tym razem zobaczymy Joannę tryskającą bardzo pozytywną energią. Poza wokalem aktorka miała do opanowania skomplikowaną choreografię, będzie więc musiała sprawnie połączyć oddech z energetycznym tańcem. Aktorka nadal jest w trakcie rehabilitacji kolana. Czy problemy z nogą nie przeszkodzą jej w tańcu?

ZOBACZ: Joanna Moro w ekskluzywnej sesji dla Gali. Zobacz wyjątkowe zdjęcia gwiazdy

Punktem odniesienia przy przygotowywaniu występu Joanny Moro było wykonanie z koncertu sylwestrowego z 1983 roku. Aktorka przeniesie nas więc… o ponad 30 lat wstecz!

W dzisiejszym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy także m.in. Mateusza Banasiuka jako Marcina Millera z zespołu Boys, Olgę Borys w roli Gwen Stefani i Michała Rudasia, który wcieli się w Lionela Richie.

Oglądajcie koniecznie już dziś o godzinie 22.10. Oczywiście w Polsacie.