To już dziś! Wielki półfinał popularnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Jak co tydzień czekają nas niezwykle emocje. Tym razem tym większe, że na scenie zobaczymy wykonanie niezwykle popularnej na całym świecie piosenki ImpossibleJames’a Arthura. Czy brytyjski wokalista pojawi się na scenie we własnej osobie? Nic na to nie wskazuje! Będzie miał za to bardzo godne zastępstwo. A raczej wcielenie!

POLECAMY: MATEUSZ BANASIUK: Cieszę się, że jestem ikoną gejów. Nie mam problemów z nagością [WYWIAD]

Przebój „Impossible”, największy z hitów James’a Arthura, w dzisiejszym odcinku zaśpiewa bowiem Michał Rudaś. Czy, podobnie jak zwycięzcy 9. edycji brytyjskiego „X Factor”, udział w telewizyjnym show zapewni mu drogę do kariery? A przede wszystkim – czy pomoże wokaliście wejść do finału programu? Pytanie to jest o tyle trafne, że wykonanie Rudasia jest niezwykle bliskie oryginału. A przecież o to właśnie chodzi w tym programie!

Po ośmiu odcinkach tej edycji, w punktacji ogólnej, Michał Rudaś znajduje się na trzecim miejscu – zaraz po Oldze Szomańskiej i Kamilu Bijosiu, przed Joanną Moro. Z pewnością nie może jednak być spokojny o to, jak potoczą się jego losy, bo sobotnie wykonania mogą wywrócić jeszcze tabelę do góry nogami!

ZOBACZ TEŻ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Joanna Moro jako Fergie

Na finał duży apetyt i nadzieje ma też, na razie na piątym miejscu, Maria Tyszkiewicz. Walka o wejście do najlepszej czwórki w 9. odcinku na pewno będzie zacięta. Czy wylosowane w minioną sobotę postaci przyniosą uczestnikom szczęście? Kto będzie największym zaskoczeniem wieczoru?

Michała Rudasia widzieliśmy dotąd już m.in. jako Shanię Twain, Ricky’iego Martina, Majkę Jeżowską czy Plácido Domingo. Tym razem będzie musiał się wcielić w James’a Arthura. Czy choć po trosze powtórzy jego sukces?

James Arthur po wygraniu brytyjskiego programu „X Factor” zadebiutował singlem „Impossible”, który znalazł się na 1. miejscu listy UK Singles Chart i sprzedał się w ilości ponad 1,5 mln egzemplarzy. Przed nim żaden uczestnik tego show nie zdobył takiej popularności!

CZYTAJ TEŻ: OLGA SZOMAŃSKA Kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

James Arthur jest znany dobrze polskiej publiczności, często bywa w Polsce (ostatnio – w miniony weekend). Z Mariną Łuczenko nagrał utwór „Let Me Love the Lonely” a wcześniej wystąpił na jej ślubie z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym.

Jak zatem Michał poradzi sobie z jednym z największych przebojów ostatnich lat? przekonajcie się sami! Całość wykonania Rudasia będzie można zobaczyć już dziś w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o 22:10. Oczywiście w Polsacie.