Jesteśmy już na półmetku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. A to oznacza tylko jedno: jeszcze więcej pamiętnych wykonów, zaskakujących metamorfoz, no i oczywiście – komentarzy jurorów, które pewnie przejdą do historii polskiego show-biznesu! Co zadziało się w 5. odcinku show?

ZOBACZ: RAFAŁ MASERAK uwodzi Monikę Mariotti! Kto mu w tym pomaga? [WIDEO]

W piątym show na początek zobaczyliśmy Monikę Borzym w roli Krzysztofa Krawczyka. Niezapomnianą piosenką „Ostatni raz zatańczysz ze mną” oczarowała publiczność i jurorów!

Till Lindemann to charyzmatyczny frontman metalowej grupy Rammstein. Tym razem Paweł Jasionowski miał ekstremalnie trudne zadanie, musiał wykonać utwór „Amerika”. 

Legendarnego Eltona Johna nie trzeba nikomu przedstawiać. Sławomir musiał go jednak poznać nieco bliżej, aby wykonać przebój „I’m Still Standing”. Udało mu się to…śpiewająco i nawet zatańczył na jurorskim stole!

Kasia Popowska tym razem zaprezentowała się jako seksowna Christina Aguilera w melancholijnej piosence „Beautiful”. Ten wytęp szczególnie spodobał się Małgorzacie Walewskiej!

„Autostop” – ten utwór zaśpiewał Kuba Świderski, który zamienił się w Karin Stanek.  Swoim wykonaniem zyskał uznanie publiczności, ale co ważniejsze także jurorów.

Mama Cass z zespołu The Mamas & The Papas, przed laty śpiewała śliczną piosenkę „Dream a Little Dream”. Okazało się, że jest ona jednym z ulubionych utworów Joanny Jabłczyńskiej. Doskonale się złożyło, bo tym razem sama musiała ją zaśpiewać i zrobiła to tak, że wszyscy zaniemówili z wrażenia!

Zosia Nowakowska zaprezentowała się widzom jako pełna energii Gwen Stefani w piosence „Hollaback Girl”. Zrobiła taki show, że aż… zatrzęsła się scena.

Adam Levine, wokalista zespołu Maroon 5, to utalentowany i szalenie przystojny facet, który ma rzeszę zagorzałych fanek. Na scenie zobaczyliśmy Krzysztofa Kwiatkowskiego w przeboju „This Love”.

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie metamorfozy gwiazd z wczorajszego docinka show. Kto Waszym zdaniem wypadł najbardziej przekonująco? I kto już za 5 odcinków wygra cały program?

POLECAMY: EDYTA GÓRNIAK Wystąpi gościnnie w „Kocham Cię, Polsko!”? [WIDEO]

Tymczasem podpowiadamy, że w następnym odcinku na scenie wystąpią: Macy Gray, Bob Dylan, Chaka Khan, Jerzy Połomski, Wojciech Łuszczykiewicz, Sade, Michał Wiśniewski oraz Ariana Grande.

Myślicie, że gwiazdom programu znów uda się przenieść nas na największe stadiony i sale koncertowe świata?