Już dziś, w czwartym odcinku szóstej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”wstąpi plejada polskich gwiazd. Podczas emisji programu zaprezentuje się m.in. Kamil Bijoś z zespołu Sound’n’Grace, który tym razem zmierzy się z jednym z największych hitów Justina Biebera - „Love Yourself”. I to właśnie jego przekonującym wcieleniem, a nie Justinem Bieberem na żywo (stety? niestety?) będziemy się mogli cieszyć tego wieczoru.

Kamil Bijoś to najmłodszy uczestnik szóstej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Śpiewa tenorem w popularnym chórze Sound’n’Grace, który wykonuje muzykę gospel, soul, R&B i funk. Jest także studentem wokalistyki jazzowej na wydziale jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Zobacz: Michał Szpak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Nie, to tylko metamorfoza Marii Tyszkiewicz. Udana? [WIDEO]

Czy jego interpretacja piosenki, która w serwisie YouTube ma prawie miliard odsłon, pomoże wygrać Kamilowi odcinek drugi raz z rzędu? Czy chłopak z Rzeszowa złamie swoim występem serca Belieberkom czyli fankom Justina? A może będzie tak dobry, że zasłuży na tytuł polskiego Biebera?

Zobacz też: Maria Tyszkiewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako Doda! Wygląda i brzmi identycznie!

Odpowiedzi na te pytania uzyskamy, a raczej usłyszymy już dziś o 22.00 na antenie telewizji Polsat. Tymczasem zapraszamy do porównania fragmentu występu Kamila z oryginalnym Justinem Bieberem:

Który występ podoba Wam się bardziej?