W zeszłym tygodniu w show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”Kasia Popowska brawurowo wcieliła się w Christinę Aguilerę. Poszło jej na tyle dobrze, że po podliczeniu punktacji jury została zwyciężczynią odcinka. Czy na równie imponujący występ z jej strony możemy liczyć także dzisiaj?

ZOBACZ: KENDALL JENNER W skandalicznej reklamie Pepsi. Internauci oburzeni!

Już dziś wieczorem zobaczymy Kasię Popowską jako amerykańską wokalistkę i aktorkę Arianę Grande w utworze „Side to Side”. To nie będzie łatwe zadanie dla Kasi! W końcu Ariana to piosenkarka ciesząca się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tylko na Twitterze obserwuje ją prawie 45 milionów osób! O jej niebywałym talencie świadczy także fakt, że nagrała piosenkę z Andreą Bocellim! A tego zaszczytu doświadczają jedynie najlepsi!

Jak w roli Ariany wypadnie Kasia? Czy będzie potrafiła odtworzyć funky’owe ruchy młodej wokalistki? Tego dowiemy się już dziś wieczorem.

CZYTAJ TEŻ: ODETA MORO tak mieszka uczestniczka "Agent Gwiazdy 2" [ZDJĘCIA]

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już dziś wieczorem o godzinie 22:15 w Polsacie!

Tymczasem zobaczcie fragment dzisiejszego docinka show! To na pewno Kasia Popowska, czy może jednak faktycznie Ariana Grande we własnej osobie…?