7. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już za nami. Sobotniego wieczoru w finałowym odcinku zmierzyli się: Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Sławomir Zapała i Zofia Nowakowska. Zwycięzca może być jednak tylko jeden! Program „Twoja Twarz Brzmi znajomo” wygrała Kasia Popowska jako Beyonce! Jak wyglądała jej droga do finału?

Katarzyna Popowska w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentowała ogromne umiejętności wokalne. Pierwszą postacią w jaką się wcieliła był Zenon Martyniuk. Ta metamorfoza przyniosła jej drugie miejsce (41 pkt.).  W drugim odcinku zamieniła się w Cher, a w trzecim w Nicki Minaj. Jury nie do końca spodobały się te metamorfozy, ale w 4. odcinku zaskoczyła swoich fanów.

Katarzyna Popowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Katarzyna Popowska w 4. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcieliła się w Muńka Staszczyka. To był jeden z jej najlepszych występów, ale zwycięstwo dopiero było przed nią. 5. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” należał do niej! Katarzyna Popowska wcieliła się w Christinę Aguilerę. To była metamorfoza, która zwyciężyła odcinek.

Kasia Popowska jako Beyonce

Kasia Popowska wcieliła się również w Arianę Grandę, Jona Bon Joviego, Dona Henleya oraz Whoopi Goldberg. Metamorfozy Popowskiej w „Twoja Twarz Brzmi znajomo” z pewnością były wyjątkowe. Co prawda najlepiej udawały jej się metamorfozy mężczyzn, to jednak w finale postanowiła wysoko postawić poprzeczkę.

W finałowym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcieliła się w Beyonce! To genialna metamorfoza, a wokalne umiejętności, jakie zaprezentowała Popowska pozostawiły konkurencję daleko w tyle.

Kasia Popowska zwyciężyła 7. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Jak Wam się podobał jej występ?