Za nami 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który ponownie był pełen niespodzianek i dostarczył widzom wielu emocji. Co się w nim wydarzyło? W jakie gwiazdy muzyki wcieliły się tym razem artyści? No i kto zaśpiewał najlepiej, a kto najgorzej? Zobaczcie w naszej relacji!

ZOBACZ: MONIKA BRODKA pokazała się publicznie w swojej nowej „fryzurze”

Na pierwszy ogień poszedł tym razem Krzysztof Kwiatkowski, który żadnej postaci się nie boi. Dlatego po raz kolejny wcielił się w kobietę – wystąpił jako Madonna. Dzięki niemu, a właściwie niej, sceną zawładnęły latynoskie rytmy utworu „La Isla Bonita”, a ze strony Jurorów posypał się grad komplementów!

Po tak mocnym otwarciu Kasia Popowska miała wysoko postawioną poprzeczkę. Wystąpiła w roli Muńka Staszczyka i piosenką „Nie, nie, nie” porwała publiczność. Jej występ nagrodzono gromkimi brawami i gorącymi owacjami na stojąco.

Kolejną artystką na scenie była Agnieszka Chylińska, a właściwie Joanna Jabłczyńska w piosence „Znalazłam” zespołu O.N.A. Na scenie zapłonął ogień, publiczność oszalała, a Jury oniemiało z wrażenia.

Kuba Świderski zaprezentował się jako mężczyzna, który działa na kobiecą podświadomość czyli Alvaro Soler. Zaśpiewał bardzo radosny utwór „Sofia”. Ten wykon bardzo przypadł do gustu Kasi Skrzyneckiej. Jak go podsumowała?

„Było wszystko, co powinno się znaleźć w tej piosence. Zrobiłeś to naprawdę fantastycznie. Tyle słońca, ile udało się wycisnąć z tego utworu wycisnąłeś w 100%!”

Sam Smith zdobył popularność na całym świecie dzięki piosence „Stay With Me”. Ten mega hit zaśpiewała zaś Monika Borzym i zaczarowała absolutnie wszystkich!

Paweł Jasionowski zaprezentował się jako legenda włoskiej piosenki czyli Toto Cotugno i wykonał utwór „L’Italiano”. W studiu zapanowała iście włoska, słoneczna atmosfera zgodnie z maksymą La Dolce Vita!

Obdarzona wielkim talentem, niezapomniana gwiazda muzyki pop Whitney Houston, to laureatka wielu najważniejszych nagród muzycznych. Magazyn Rolling Stone, uznał ją za jedną ze 100 najlepszych gwiazd muzyki wszech czasów. W tę ikonę wcieliła się tym razem Zosia Nowakowska, która zaśpiewała przebój „It’s Not Right, But It’s Okay.” Bartkowi Kasprzykowskiemu zabrakło słów!

Na deser zaśpiewał Sławomir, który jako Tina Turner wykonał „The Best” i rozbawił publiczność oraz Jurorów do łez!

Czwarty odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” był prawdziwą petardą, a wyłonienie zwycięzcy okazało się trudnym zadaniem. Tym razem, ponownie już wygrała Joanna Jabłczyńska, która 10 000 złotych przekazała Fundacji Słoneczko na rzecz Zuzi i Mai Raczkowskich.

POLECAMY: DOMINIKA GWIT pracuje nad kolejną trudną choreografią! Co pokaże tym razem?

W kolejnej odsłonie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na scenie wystąpią: Elton John, Karin Stanek, Gwen Stefani, Adam Levine, Krzysztof Krawczyk, Christina Aguilera, Till Lindemann oraz Mama Cass. Kto się wcieli w tych artystów? O tym przekonamy się już za tydzień!