Maja Hyży w lipcu ubiegłego roku ponownie została mamą. Do kończących w tym miesiącu już 9 lat bliźniaków dołączyła córka Antonina, będąca owocem nowego związku piosenkarki.

ZOBACZ: Maja Hyży nago na Instagramie. Zapozowała w zmysłowej sesji z partnerem [FOTO]

Pomimo natłoku obowiązków związanych z opieką nad dziewczynką influencerka zdecydowała się dość szybko wrócić do pracy. Zaledwie kilka miesięcy po porodzie młoda mama przyjęła propozycję udziału w 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ciekawe, już na samym początku przygody Mai na planie show doszło do zabawnej sytuacji z udziałem jej córeczki.

Maja Hyży karmiła dziecko piersią w przebraniu mężczyzny

Maja Hyży przyznaje, że ekipa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest wobec niej bardzo pomocna i wyrozumiała. 31-letnia wokalistki zdradza, że na planie show jest w stałym kontakcie z opiekunką, która na bieżąco informuje ją o samopoczuciu dziecka.

Córcia jest ze mną. Produkcja bardzo pomaga mi w tym, żeby mała była ze mną i z opiekunką, więc jestem cały czas pod telefonem w razie, gdyby mała była głodna - powiedziała w rozmowie z redaktorem serwisu Plotek.pl.

Artystka ujawniła, że już w trakcie nagrań do pierwszego odcinka zmuszona była przerwać swój występ i udać się do garderoby, w której czekała na nią domagająca się pokarmu córka. Los chciał, że pierwsza metamorfoza Mai w programie polegała na wcieleniu się w postać mężczyzny.

- Jest to bardzo zabawne, ale w pierwszym odcinku jak byłam mężczyzną, byłam wyjątkowo zestresowana. Po pierwsze, nie byłam mamusią Tosiuni, a do tego jeszcze jestem mężczyzną i trzeba nakarmić dziecko - wyznała.

Hyży nie ukrywa, że początkowo obawiała się tego, jak córka zareaguje na jej kompletnie odmieniony wygląd. Strach okazał się jednak zupełnie niepotrzebny. Reakcja Tosi nie mogła być lepsza.

- Bałam się reakcji małej, ale okazało się, że ona po prostu mnie wyśmiała, a jak zaczęłam do niej mówić, to odwróciła głowę i zaczęła szukać mamy, bo słyszała mój głos. Było to dosyć komiczne. Zrobiłam sobie kilka zdjęć na pamiątkę - relacjonuje.

Na silne wsparcie przy opiece nad niemowlęciem Maja może liczyć także poza planem telewizyjnego show.

Chłopcy proszą wręcz, by pomagać mi przy Tosi. Zarówno przy kąpieli jak i przy uspokajaniu jej. Mam dwóch większych opiekunów. Czuję duże wsparcie. Oni marzyli o siostrzyczce i widać, że nie mogli się jej doczekać - dodała.

Przypomnijmy, że emisja 14. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym występuje Maja Hyży, rusza już na początku marca w Polsacie.

ZOBACZ: Zmiana dnia i pory emisji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kiedy i o której oglądać nowe odcinki show?