Ósmy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpoczął się w rytmach z lat 60. Paweł Jasionowski zatańczył, a co najważniejsze zaśpiewał twista. Jako Chubby Checker zaśpiewał piosenkę „Let’s Twist Again”. Sprawił, że publiczność i Jury rzucili się do tańca. Co jeszcze wydarzyło się w show?

ZOBACZ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Joanna Jabłczyńska po raz kolejny nie do poznania!  [WIDEO]

Chyba każdy zna głęboki głos Leonarda Cohena i jego piękną piosenkę pt. „Dance Me To The End of Love”. Tym razem to Krzysztof Kwiatkowski musiał się zmierzyć z postacią tego wielkiego artysty.

Andrzej Dąbrowski czyli Sławomir zawładnął sceną piosenką „Do zakochania jeden krok”.

Kuba Świderski wystąpił jako Michael Stipe, wokalista zespołu R.E.M., i wykonał utwór „Losing My Religion”. Słowom uznania Jurorów nie było końca!

Seksowna Sandra ma w swoim dorobku hity, które królowały na dyskotekach w latach 80. Jednym z jej wielkich przebojów jest piosenka „(I’ll Never Be) Maria Magdalena”, którą zaśpiewała dla nas Joanna Jabłczyńska. Zobaczcie fragment jej występu tutaj:

Don Henley z zespołu The Eagels, zaśpiewał ich największy przebój – utwór „Hotel California”, za który zespół otrzymał nagrodę Grammy w 1978 roku. Tę przejmującą rockową balladę zaśpiewała Kasia Popowska. Nie dość, że zaśpiewała, to jeszcze zagrała na perkusji!

W tym odcinku, Monikę Borzym los połączył z Kaliną Jędrusik. Usłyszeliśmy piosenkę „Bo we mnie jest seks”. Monika oczarowała publiczność i wymagające Jury.

Ostatni występ w tym odcinku był naprawdę ognisty. Na scenie pojawiła się Zosia Nowakowska jako gorąca Shakira i rozpaliła scenę do czerwoności piosenką „Loca”.

Ósmy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, głosami Jurorów i uczestników, wygrała Monika Borzym. 10 000 złotych przekazała Fundacji „Walczę z SM” na rzecz Marka Kręgla. 

W następnym odcinku show, każdy z uczestników będzie miał za zadnie zaśpiewać piosenkę ze znanego filmu. Na scenie wystąpi: Marilyn Monroe (Mężczyźni wolą blondynki), Eugeniusz Bodo (Piętro wyżej), Elsa (Kraina lodu), Janusz Rewiński (Podróże Pana Kleksa), Whoopi Goldberg (Zakonnica w przebraniu 2), Chaim Topol (Skrzypek na dachu), Meryl Streep (Mamma Mia!) oraz Renn Woods (Hair).

Już się nie możemy doczekać ich wykonów!