Pewne jest już, że już niebawem na scenie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji usłyszymy największe polskie i światowe przeboje! O tytuł najlepszego parodysty muzycznego w Polsce oraz sto tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny już od 9 września walczyć będzie osiem gwiazd: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski.

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2: UCZESTNICY Joanna Przetakiewicz, Marta Wierzbicka i Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji Azja Express 2 [DUŻO ZDJĘĆ]

Jak aktorzy, wokaliści i muzycy poradzą sobie podczas przygotowań do ósmej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? W jakie gwiazdy polskiej i światowej estrady się wcielą? Kto będzie największym objawieniem tej edycji show? Jak wyglądają przygotowania do niego? Kto przejdzie największa metamorfozę? Zobacz w naszym WIDEO!

Przypominamy, premiera ósmego sezonu show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie miała miejsce już 9 września, o godzinie 22.00. Oczywiście na antenie telewizji Polsatu.

Będziecie oglądać? Nas na pewno nie zabraknie przed ekranami telewizorów!