W piątym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie zabraknie emocji i kontrowersji. Mateusz Banasiuk będzie musiał wcielić się bowiem w Lady Gagę! Takich nóg mogłaby mu pozazdrościć niejedna kobieta!

W dzisiejszym odcinku show Mateusz zaśpiewa jeden z największych przebojów Lady Gagi, czyli „Alejandro”. Już po fragmencie występu widać, że będzie to brawurowe wykonanie! Aż trudno uwierzyć, że aktor tak doskonale odnalazł się w tej roli.

ZOBACZ: Olga Borys  mistrzynią metamorfozy! Zobaczcie, w kogo przeobraziła się jak dotąd w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Występ Mateusza będzie inspirowany mrocznym teledyskiem, który wzburzył środowiska chrześcijańskie na całym świecie. Klip za bluźnierczy uznała nawet Katy Perry – wokalistka, która zasłynęła dzięki piosence o całowaniu się… z dziewczyną. Być może to właśnie dzięki tym kontrowersjom teledysk do „Alejandro” doczekał się prawie 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube? Czy Mateusz będzie w stanie oddać klimat tego szokującego wielu nagrania?

CZYTAJ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kamil Bijoś z Sound'n'Grace zamieni się dziś w Justina Biebera. Udana metamorfoza?

Występ Mateusza będzie skomplikowany pod wieloma względami. W końcu Lady Gaga nie wybiera do swoich teledysków zwykłych i przeciętnych stylizacji…

Czy gigantyczne szpilki i specjalnie przygotowana świecąca korona nie przeszkodzą aktorowi w tańcu? Jak Banasiuk odnajdzie się w układzie choreograficznym z półnagimi tancerzami? I w końcu jak poradzi sobie w tym anturażu z samym śpiewaniem? Przekonamy się o tym już dzisiaj wieczorem.

Piąty odcinek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo na antenie Polsatu już w dziś, 15 października o godz. 22:05.