Przed nami 2. odcinek popularnego show w telewizji Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem po raz kolejny czekają nas nie tylko niezwykłe wykonania wokalne, ale także (a może przede wszystkim) zjawiskowe metamorfozy uczestników. Już dziś wieczorem na scenie show wskrzeszona zostanie polska ikona muzyki rozrywkowej i diwa w prawdziwym tego słowa rozumieniu: Violetta Villas! Kto się w nią wcieli?

ZOBACZ: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Polsat wprowadza zmiany w nadawaniu show!

Jak udało nam się ustalić, za Violettę Villas pomaluje i przebierze się Monika Borzym. Kojarzycie tę artystkę?

Monika Borzym to wokalistka jazzowa, która ma na swoim koncie aż 2 platynowe płyty! Monika już dziś wieczorem zaśpiewa słynny utwór „Nie ma miłości bez zazdrości”, który ma, bagatela, aż 40 lat! Kto by pomyślał, że już minęło tyle dekad od jego powstania?!

POLECAMY TEŻ: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Dominik Gwit planuje powrót do katorżniczej diety?

Naszym zdaniem piosenkarka wypadła znakomicie, a jej kreacja jest dopracowana w każdym calu! Gdyby nie nasza zapowiedź, domyślilibyście się, że to jedynie sobowtór piosenkarki a nie jej nagarnie sprzed lat?

Zobaczcie, jak Monika Borzym wypadła w roli Violetty Villas i porównajcie jej występ z oryginałem! „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już dziś wieczorem: o godzinie 21:55 w Polsacie.

Monika Borzym w roli Violetty Villas:

Oraz Violetta Villas we własnej osobie: