Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 9. edycja muzycznego show Polsatu już za nami. Finał, który stacja pokazała w sobotę wieczorem, wygrał Filip Lato, który zachwycił widzów i jury programu swoim mistrzowskim wykonaniem piosenki „Stairway To Heaven” Roberta Planta z Led Zeppelin.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca na antenę Polsatu

Show, które Polsat pookazuje od 2014 roku, polega nana tym, że znane gwiazdy muzyki i estrady wcielają się w znanych wykonawców muzycznych, naśladując nie tylko ich śpiew, lecz także gestykulację i ruch sceniczny. Jak podał właśnie portal Wirtualnemedia.pl, Polsat nie będzie czekał z premierą kolejnego sezonu programu aż do wiosny, tak jak planuje zrobić to w przypadku „Tańca z Gwiazdami”. TTBZ ma pojawić się na antenie telewizji już na jesieni. Czy to oznacza, że 9. edycja była aż tak chętnie oglądana przez widzów?

Telewizja Polsat jest podobno na tyle zadowolona z wyników oglądalności programu, że już planuje pokazać kolejną edycję widowiska w jesiennej ramówce. Kto pojawi się w niej w roli jurorów?  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jurorzy 

Na chwile obecną stacja nie podała, czy do tego czasu zmieni się skład jury programu. W edycji wiosennej show Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestników oceniali Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski, czyli zwycięzca 8. edycji show. Program prowadzili zaś Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Czy w kolejne edycji programu Kuszewskiego zastąpi Lato, który wygrał 9. edycję TTBZ. Decyzji w tej kwestii stacja jeszcze nie podjęła.

Jak podają Wirtualneemdia.pl, 9. edycja programu cieszyła się niesłabnącą popularnością. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków programu wyniosła 1,69 mln widzów. W 9. edycji programu wystąpili Anna Guzik, Natalia Krakowiak, Filip Lato, Joanna Lazer, Izabella Miko, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Jan Traczyk oraz zwycięzca - Filip Lato. 

A Wy kogo widzielibyście w kolejnej odsłonie show? Macie już swoje typy?