"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Wspólny kredyt połączy przyrodnich braci (w tych rolach Robert Górski i Mikołaj Cieślak) mocniej niż więzy rodzinne. Chcąc zarobić na jego spłatę biorą oni sprawy we własne ręce. A z jakim skutkiem, przekonamy się już wiosną w Polsacie.

"Piękni i bezrobotni" - o czym będzie serial Roberta Górskiego?

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją. W każdym odcinku starają się zarobić na spłatę kredytu łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, malują elewacje, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie. Daje to twórcom serialu możliwość sportretowania współczesnej Polski, aktualnych mód, trendów, zbiorowych fascynacji, tego wszystkiego czym żyje kraj, oczywiście z przymrużeniem oka.

- Siłą scenariusza, którego autorami są Robert Górski i Marek Baranowski jest komedia w absolutnie nowej odsłonie. Wraz z reżyserami Kristofferem Rusem i Grzegorzem Kuczeriszką nasi scenarzyści zbudują komediowy świat fabularny, ale z dużym piętnem rzeczywistości, którą mamy za oknami - mówi producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke.

"Piękni i bezrobotni" - obsada

W serialu "Piękni i bezrobotni" obok Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka wystąpią Anna Karczmarczyk i Wojciech Kalarus. W każdym odcinku pojawiają się nowe postaci, grane między innymi przez: Katarzynę Zielińską, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Grzegorza Wonsa, Andrzeja Nejmana, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz, Joannę Kurowską czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

Za reżyserię serialu odpowiadają Kristoffer Rus i Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza są Robert Górski i Marek Baranowski.

Kiedy premiera? Już wiemy - "Piękni i bezrobotni" zadebiutują na antenie Polsatu wiosną 2021 roku.

Będziecie oglądać?