Jak co roku w styczniu odbywa się Tydzień Mody w Berlinie. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, marka Marc Cain zaprosiła na pokaz swojej nowej kolekcji polskie gwiazdy. Wśród nich znalazły się Kamilla Baar (polska twarz marki Marc Cain), Małgorzata Foremniak oraz Jessica Mercedes Kirschner. Gwiazdy pozowały do zdjęć w ciekawych wzorzystych stylizacjach.

Marka Marc Cain zaprezentowała swoją jesienno-zimową kolekcję na 2017 rok podczas Mercedes-Benz Fashion Week. Prezentację najnowszej kolekcji marki rozpoczął pokaz baletowy! Wśród publiczności dało się zauważyć gwiazdy niemieckiej telewizji  - Bettina Zimmermann, Victoria Swarowski czy Janina Ushe. Nie zabrakło też światowej gwiazdy - pięknej aktorki Kate Bosworth.

Zaproszenie od marki Marc Cain otrzymały także gwiazdy polskiego ekranu. Kamilla Baar od dawna jest w Polsce twarzą marki Marc Cain. Do Berlina poleciała także aktorka Małgorzata Foremniak oraz blogerka Jessica Mercedes Kirschner.  Panie postawiły tego wieczoru na wzory - kwiaty lub pasy.

Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar zdecydowały się na odważne, kolorowe stylizacje. Foremniak zaprezentowała się w kwiecistej sukience, Baar postawiła na wzorzysty kombinezon. Z kolei Jessica Mercedes zaprezentowała się w koszulowej sukience w paski. Która stylizacja podoba się Wam najbardziej?