W Berlinie trwa właśnie Mercedes-Benz Fashion Week Berlin. Jedną z marek, jakie regularnie pokazują swoje kolekcje w ramach tego prestiżowego wydarzenia, jest Marc Cain. Marka, dostępna również w Polsce, słynie ze współpracy z największymi gwiazdami. W Polsce twarzą Marc Cain od lat jest piękna aktorka Kamilla Baar.

Marka Marc Cain zaprosiła na pokaz swojej wiosenno-letniej kolekcji kilka polskich gwiazd. Poza twarzą brandu, Kamillą Baar, do Berlina poleciały także Małgorzata Foremniak iJessica Mercedes Kirschner. Aktorka i blogerka zasiadły w pierwszym rzędzie, skąd podziwiały zwiewne kolorowe sukienki i eleganckie dodatki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Horodyńska oceniła styl Jessiki Mercedes. Co powiedziała?>>

Na pokazie nie zabrakło także innych znanych postaci. Na czerwonym dywanie pozowała m.in. supermodelka i Aniołek Victoria's Secret - Alessandra Ambrosio, oraz modelka i aktorka Milla Jovovich. Obie gwiazdy zabrały na pokaz swoje urocze córeczki. Jessica Mercedes Kirschner zrobiła sobie selfie z Ambrosio tuż po pokazie. Później wszystkie gwiazdy oraz inni goście pokazu bawili się razem na after party.

Zdjęcia z pokazu marki Marc Cain na tygodniu mody w Berlinie obejrzycie w naszej GALERII>>

Instagram @marccain