Tyler Joseph i jego żona, Jenna Joseph, zostali rodzicami. Autor hitu "Stressed Out" i jego ukochana przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko w niedzielę, 9 lutego. Po niemal dwóch tygodniach ciszy w mediach społecznościowych para postanowiła w końcu podzielić się tą radosną nowiną ze światem. Żona wokalisty amerykańskiego zespołu Twenty One Pilots opublikowała na swoim profilu na Instagramie całą serię zdjęć i nagrań wideo, na których widać ich nowo narodzoną córeczkę. Z wpisów młodej mamy dowiadujemy się, że dziewczynka otrzymała na imię Rosie. Co ciekawe, jej drugie imię brzmi... identycznie jak drugie imię muzyka, czyli Robert.

Tyler Joseph został ojcem

Żona wokalisty Twenty One Pilots opublikowała także wpis, z którego wynika, że Tyler Joseph bardzo ją wspiera we wszystkich obowiązkach związanych z opieką nad noworodkiem.

- Tyler, jesteś myślicielem, kawalerzystą, naprawiaczem, obserwatorem. Nawet do szóstej rano bez snu. Pracujesz tak ciężko. Jesteś najbardziej pracowitą i wspierającą osobą. Mam szczęście, że jesteś moją osobą. Kochamy Cię z Rosie - napisała Jenna Joseph.

Przypomnijmy, że artysta ogłosił ciążę swojej żony w oryginalny sposób - zrobił to eksponując zaokrąglony brzuch Jenny podczas koncertu Twenty One Pilots w Berlinie we wrześniu ubiegłego roku.

Twenty One Pilots będzie jedną z głównych gwiazd Open'er Festival 2020 w Gdyni.

Zobacz pierwsze zdjęcia Tylera Josepha z córką w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Tyler Joseph zostanie ojcem! Wokalista Twenty One Pilots ogłosił ciążę żony na scenie [FOTO, WIDEO]