Tyler Joseph, czyli jedna jedna druga szalenie popularnego wśród młodzieży duetu muzycznego Twenty One Pilots, zostanie ojcem. Wokalista i autor piosenek postanowił podzielić się z fanami tą radosną nowiną podczas sobotniego koncertu na festiwalu Lollapalooza 2019 w Berlinie. Wszystko stało się jasne, gdy w pewnym momencie show autor hitów "Stressed Out" i "My Blood" zaprosił na scenę swoją żonę.

- Chcę powiedzieć, że przyprowadziłem na scenę parę osób - wyznał wielotysięcznemu tłumowi Tyler, a następnie ukląkł przed swoją ukochaną i pocałował ją w jej mocno już zaokrąglony brzuch.

Berlińska publiczność oszalała z radości, a profile Tylera i Jenny w serwisach społecznościowych momentalnie zalała fala gratulacji od fanów z całego świata. Wokalista Twenty One Pilots i jego żona spodziewają się córki, czego fani domyślali się już po nowym kolorze włosów drugiego członka Twenty One Pilots, Josha Duna, który właśnie przefarbował się na różowo. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie dziewczynka przyjdzie na świat.

Tyler i Jenna Joseph - historia związku

Tyler Robert Joseph i Jenna Elizabeth Black zaręczyli się 8 lipca 2014 roku. Wokalista Twenty One Pilots wyznał kiedyś, że jedną z rzeczy, która spodobała mu się w jego przyszłej żonie był fakt, że traktowała go jak normalnego faceta, choć wiedziała o jego sporych już sukcesach na rynku muzycznym. Para wzięła ślub 28 marca 2015 roku.

Wspólne zdjęcia Tylera i Jenny Joseph znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Twenty One Pilots wyjaśniają znaczenie albumu "Trench"