Tylko „Gali” Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o ciemnej stronie swojej popularności. Aktorka i tancerka przez lata kojarzona była z rolą Bożenki z „Klanu”. Gdy nagle, dzięki występom w „Tańcu z Gwiazdami”, zyskała wielką popularność, media doczepiły jej łatkę... uwodzicielki!

Kaczorowska tylko nam zdradziła, jak się z tym czuje:

- Media zrobiły ze mnieuwodzicielkę,ale większość informacji jestpo prostu nieprawdziwa!

Gwiazda po raz pierwszy odniosła się też do plotek o swoim romansie z partnerującym jej w  „Tańcu” Łukaszem Kadziewiczem.

- Kolejna rola, którą muszęodegrać, to rolakochankiŁukasza. W rzeczywistościłączy nas praca i taniec - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

W najnowszej „Gali” rozmawiamy też z Danielem Libeskindem. Jakie związki z Polską ma słynny architekt? Piszemy o Donaldzie Trumpie, miliarderze, któremu zamarzyło się być... prezydentem Stanów Zjednoczonych. Przystojny Sambor Czarnota zdradził nam, czy uwodzi tylko na ekranie, a Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o sekretach swojego świetnego wyglądu.

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszej „Gali”, dostępnej od poniedziałku, 9 listopada! Do wyboru „Gali” z książką z filmem na DVD, książką na jesienne wieczory lub bez dodatku!