Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka wielokrotnie gościła na okładkach „Gali”. Była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek i najpiękniejszych gwiazd. Zaskarbiła sobie serca widzów rolą uroczej Marylki w serialu "Złotopolscy". Mimo że zrobiła wielką karierę, to pozostała sobą. Szeroki uśmiech, naturalność, szczerość i otwartość, a także seksowny, lekko zachrypnięty głos sprawiły, że fani ją pokochali! Ona z kolei oddała serce piłkarzowi Jarosławowi Bieniukowi. Choć nie byli małżeństwem, tworzyli szczęśliwy związek. Doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Przybylska zawsze podkreślała, że jest w Bieniuku zakochana do szaleństwa.

Dziś, 5 października 2017 roku, przypada trzecia rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Z tej okazji postanowiliśmy Wam przypomnieć ostatnią sesję aktorki dla "Gali". Sesja zdjęciowa pochodzi z początku 2013 roku. Przybylska promowała wówczas swój przedostatni film - „Sęp” w reżyserii Eugeniusza Korina, w którym partnerowała Michałowi Żebrowskiemu.

Wywiad, jakiego Przybylska gwiazda udzieliła "Gali", dotyczył przede wszystkim jej kariery filmowej i nowych wyzwań aktorskich. Podczasrozmowy Annie towarzyszył reżyser Radosław Piwowarski, którego Anna nazywała "ojcem swojego sukcesu". To właśnie on odkrył jej talent. Dziś Piwowarski planuje nakręcić film biograficzny o Annie Przybylskiej.

Wywiadowi z 2013 roku towarzyszyła też piękna sesja zdjęciowa. Na niektórych zdjęciach Anna Przybylska pozuje z Radosławem Piwowarskim, na innych solo. Autorem wyjątkowych, a z dzisiejszego punktu widzenia także wzruszających zdjęć, jest Mateusz Stankiewicz.

Zobaczcie w naszej GALERII te niezwykłe ujęcia!

Z okazji trzeciej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej pojawiła sięksiążka biograficzna o aktorce pod tytułem "Ania". Promocji biografii Przybylskiej towarzyszą spotkania z fanami, w których uczestniczą m.in. matka i siostra gwiazdy, a także jej przyjaciele, jak Andrzej Piaseczny i Katarzyna Bujakiewicz. Ostatnio pracę z Anną wspominała także Barbara Kurdej-Szatan. Koledzy aktorki z planu chętnie wspominają anegdoty z udziałem gwiazdy.