Od trzech lat jest związana ze starszym od siebie o 15 lat aktorem Gadem Elmalehem. Gdy po raz pierwszy pojawili się oficjalnie razem, w marcu 2013 r., wszyscy przypomnieli sobie, że różnica wieku między jej mamą, księżniczką Karoliną i jej pierwszym mężem Filipem Junotem była podobna: 17 lat. W grudniu ubiegłego roku Charlotte urodziła syna Raphaëla. Żeby mógł zająć miejsce w kolejce do tronu, jego rodzice musieliby się pobrać.
Tymczasem oboje twierdzą, że ślubu nie będzie, przynajmniej na razie. 28-letnia Charlotte na pewno nie podda się żadnym naciskom. „Nie jestem księżniczką. Moja mama posiada ten tytuł, ale nie ja. Jestem siostrzenicą szefa państwa, więc mam trochę obowiązków reprezentacyjnych i to wszystko”, powiedziała w ostatnim wywiadzie dla „Vogue’a”. Żyje po swojemu, niezależnie i bardzo intensywnie: „Wiem, że miałam łatwiejszy start, ale cały czas muszę walczyć. Szczęścia nie dostajemy w spadku, przychodząc na świat”. Jest dziennikarką, sportsmenką, wydawcą oraz ambasadorką Gucci. od pięciu lat marka ta sponsoruje jej udział w zawodach – Charlotte uprawia skoki przez przeszkody. W tym roku została też twarzą kosmetyków do makijażu Gucci. Po ukończeniu filozofii na Sorbonie pracowała jako dziennikarka, m.in. w pismach lifestylowych.

Charlotte Casiraghi i księżniczka Karolina

Charlotte (zdj. z lewej) odziedziczyła po Karolinie (z prawej) nie tylko urodę, ale też klasę i silny charakter. Mówi, że mama jest dla niej wielkim autorytetem. Chce zapewnić swojemu synowi szczęśliwe dzieciństwo, z dala od mediów. Takie, jakie sama miała.

Od 2009 roku z dwiema koleżankami wydaje pismo „Ever Manifesto”, poświęcone sztuce, modzie, nauce i ekologii i rozpowszechniane podczas tygodni mody w Paryżu oraz Mediolanie. Prowadzi też z przyjaciółką firmę Swoon, produkującą filmy dokumentalne i spoty reklamowe. a Gad
wprowadza ją w świat show-biznesu. Wakacje spędzali w jego willi w Los Angeles, gdzie spotykali się ze znajomymi aktorami. Wcześniej, we francuskiej posiadłości księżniczki Karoliny w Antibes zjedli kolację z Woodym Allenem. Czy Charlotte planuje jeszcze zagrać w filmie? Nie ma przecież żadnych przeszkód…

Charlotte Casiraghi i Gad Elmaleh

Ze swoim partnerem Gadem Elmalehem,znanym aktorem komediowym.

Syn Charlotte Casiraghi

Synek Charlotte jest dla niej wszystkim.