Dariusz Michalczewski od niedawna jest jurorem w programie "SuperDzieciak". Na scenie występują uzdolnieni wokaliści, muzycy, sportowcy oraz tancerze. W ostatnim odcinku bokser przyznał się, że kiedyś  miał zatańczyć taniec towarzyski na swoim ślubie, ale nie doszło do tego, bo stchórzył...

- Do ślubu uczyłem się walca angielskiego. Uczyliśmy się przez parę tygodni z moją - jeszcze wtedy - narzeczoną,  ale żeśmy stchórzyli... Zatańczyliśmy całkiem coś innego. Głupio mi było... - zdradził na planie programu "SuperDzieciak"  Dariusz Michalczewski.

I choć jeszcze kilka lat temu bokser nie przepadał za tańcem towarzyskim, teraz jest jego fanem. Wszystko za sprawą synka.

- Taniec towarzyski jakoś mi nie pasował, nie do końca była fanem. Później, jak zaczął tańczyć mój synek Darek i pojechaliśmy na jego pierwszy turnie, musiałem zostać fanem tańca - zdradził Michalczewski.

Przypomnijmy, że w finałowym odcinku talent-show "SuperDzieciak" na scenie zobaczymy aż dwie taneczne pary. Czy Dariusz Michalczewski wysoko oceni ich występy?

Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Dariusz Michalczewski - Zmierzy się w wyjątkowej walce!