Tylko "Gali" Ewa Wachowicz opowiedziała o swoich spektakularnej karierze: od Miss Polonii, przez rzeczniczkę rządu aż do telewizyjnej gwiazdy i prowadzącej bijących rekordy popularności programów kulinarnych.

Wachowicz zdradziła nam, dlaczego na równi z miłością i karierą, potrzebuje też stałych zastrzyków adrenaliny.

- Ryzyko mnie podnieca – potrzebuję adrenaliny do życia tak jak powietrza. Od dziecka uwielbiałam wszystko, co niebezpieczne.

Ewa Wachowicz zdradziła nam też, jakie wartości wyniosła z rodzinnego domu. Czy pielęgnuje je w sobie do dzisiaj?

- Miłość, szacunek do innych ludzi i ich przekonań. Nie z każdym się zgadzam, ale staram się nikogo nie krytykować. Przyświeca mi maksyma życiowa Matki Teresy  z Kalkuty: „Nie oceniaj innych ludzi, bo zabraknie ci czasu, by ich pokochać”.

W najnowszej "Gali" rozmawiamy też z Maciejem Stuhrem, który zdradził nam, dlaczego po 40-tce zdecydował się zwolnić tempo. Patricia Kazadi opowiedziała "Gali" za to, jak łączy swoje afrykańskie korzenie ze słowiańską duszą. Piszemy też o niespodziewanych planach ślubnych Jerry Hall, byłej długoletniej partnerki Micka Jaggera. Co urzekło ją w kontrowersyjnym miliarderze Rupercie Murdochu?

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszej "Gali", dostępnej od poniedziałku, 1 lutego. Ten numer dostępny jest w trzech wariantach - książką, błyszczykiem lub bez dodatku w specjalnej cenie, za jedyne 99 groszy!