Katarzyna Bujakiewicz, Weronika Książkiewicz, Justyna Steczkowska oraz Omenaa Mensah wzięły udział w akcji „I… taki świat jest piękny”. Pierwszym etapem projektu była sesja realizowana przez fotograf Marcina Sudera w Maroko. W trakcie tygodniowego wyjazdu gwiazdy i ekipa produkcyjna pokonały blisko 3000km po Maroko. Zdjęcia realizowane były w Legzirze, Marrakeszu i Essaouirze oraz ogrodach posidałości słynnego projektanta Yvesa Saint Laurenta.

Gwiazdy na sesji w Maroko wystąpiły w sukniach inspirowanych kontynentem afrykańskim, specjalnie na tę okazję przygotowanych przez najlepszych polskich projektantów. W akcję zaangażowali się Natasha Pavluchenko, projektantki Just Paul, duet Paprocki&Brzozowski,Tomasz Olejniczak, a także Łukasz Jemioł.

Do pomocy może włączyć się każdy, kupując kalendarz „I… taki świat jest piękny”, który od  końca listopada dostępny będzie na stronach serwisu Omenaa.pl, w sklepach BARTEK, w butikach wszystkich projektantów zaangażowanych w akcję, w salonach 3i, a także w sklepie internetowym marki Inglot oraz na platformie Mustache, jak i na Body Chief.

Zapraszamy do obejrzenia kulis!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Justyna Steczkowska - Zobaczcie zdjęcia z jej wyjazdu do Maroka!