Znana dziennikarka pracuje na kilka etatów. Spędza dużo czasu w telewizji, prowadzi vloga i spełnia się w roli mamy. dobre geny oraz kosmetyki sprawiają, że zawsze wygląda 
świeżo i promiennie. 


GODZINA 5.30

Zwykle wstaję bardzo wcześnie. Codziennie podczas kąpieli pod prysznicem myję włosy ulubionym szamponem Joico Body Luxe, który skutecznie zwiększa ich objętość. Nakładam na nie również odżywkę z tej samej serii.

GODZINA 6.00

Staram się chodzić na palcach, ale i tak moja córka Kornelia zawsze się budzi. Poświęcam jej przynajmniej godzinę. Zawsze znajduję dla niej czas, nawet w porannym pośpiechu. Karmię ją 
i wspólnie się bawimy. W tym czasie wstaje Patryk i przygotwuje dla mnie świeżo wyciskany sok pomarańczowo-grejpfrutowy, który uwielbiam. Wraz z owsianką z owocami stanowi on moje śniadanie. Żegnam się z córeczką i wychodzę do pracy.

GODZINA 7.30

Zaczynają się przygotowania do „Dzień dobry TVN”. Maluję się, chociaż częściej – jestem malowana. Rzęsy podkreślam tuszem Outrageous Curl Mascara marki Sephora, który jest moim najnowszym odkryciem.

GODZINA 8.30

Wchodzimy na wizję. Bardzo lubię ten moment. Z przyjemnością opowiadam o jakimś aktualnym filmowym hicie. Zaraz po pracy często jadę do Cinema City do Galerii Mokotów. Często przed planowanymi wywiadami oglądam filmy w Warszawie, dzięki temu mogę pracować szybciej i wyjeżdżać na wywiady tylko na jeden dzień. W międzyczasie sprawdzam Instagram i fanpage na Facebooku. Staram się być obecna w mediach społecznościowych, to mój sposób komunikacji z widzami.

GODZINA 12.30

Wpadam do domu, by spędzić trochę czasu z córką. Zabieram ją na spacer do pobliskiego parku. Jeśli mój partner jest akurat w domu, spacerujemy wspólnie. 

GODZINA 14.00

Kiedy Kornelia zasypia, siadam do scenariuszy. Właśnie pracuję nad programem, który w marcu pojawi się na antenie TVN Fabuła. Przed nagraniem podrzucam scenarzystce ostatnie sugestie.

GODZINA 17.00

Jem obiad na mieście. Z menu wybieram zwykle różnego rodzaju sałatki. O tej porze spotykam się też teraz z Błażejem Hrapkowiczem, z którym wspólnie przygotowujemy się do prowadzenia nocy oscarowej w Canal+. Potem wracam do domu. Bawię się z Kornelią i kładę ją spać.

GODZINA 20.00

Jadę jeszcze na chwilę do redakcji, żeby dokończyć montaż wywiadu, który ma emisję następnego dnia. Po powrocie jem kolację, którą najczęściej przygotowuje Patryk – jest naprawdę świetnym kucharzem!

GODZINA 22.00

Czas na wieczorną pielęgnację skóry. Po kąpieli zawsze robię demakijaż płynem micelarnym Avène. We włosy wcieram olejek Argan Oil.

GODZINA 23.00

Leżę z laptopem w łóżku. Przed zaśnięciem odbieram jeszcze od montażysty gotowy materiał na mojego vloga. Wrzucam go na mój kanał Good Question na You Tube. Nastawiam budzik, sprawdzam, czy elektroniczna niania działa i zasypiam.