W tym tygodniu ma premierę DVD W Spirali. To film, na planie którego Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy się spotkali. Dziś już wiemy, jak ich losy potoczyły się dalej. Kasia i Piotr zakochali się w sobie, wkrótce potem się zaręczyli, a następnie wzięli piękny ślub na łonie natury, tylko w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół.Zdjęcia ze ślubu Warnke i Stramowskiego pokazaliśmy w Gali. A dziś para zaprasza Was do kupienia DVD W Spirali. Na własne oczy będziecie mogli zobaczyć, jak rodziło się uczucie między Kasią i Piotrem. Zobaczcie też, jaki filmik para przysłała nam z USA:

To właśnie na premierze filmu W SpiraliKasia Warnke zachwyciła wszystkich, ubrana w seksowną suknię zdobioną perłami. Był to projekt Gosi Baczyńskiej, który sprawił, że Warnke okrzyknięto nową ikoną stylu. A o czym jest film, na planie którego Warnke i Stramowski się poznali? Historia jest taka:

Wycieczka za miasto ma być dla Krzysztofa i Agnes ucieczką od małżeńskich kłopotów, ale staje się emocjonalną pułapką, wycieńczającym rozrachunkiem krzywd, zdrad i zawodów. Żeby odetchnąć od siebie, zabierają po drodze ekscen­trycznego autostopowicza Tamira, który staje się świadkiem, a później katalizatorem ich emocjonalnych potyczek. Tamir proponuje pomoc w ocaleniu małżeństwa – i namawia ich do zażycia „lekarstwa”, które sprawi, że ich życie i miłość staną się lepsze. Lekarstwo zabiera ich w podroż pomiędzy rzeczy­wistością a halucynacją, a kolejne zataczane kręgi spirali czasu pozwalają im na nowo zobaczyć siebie nawzajem i swój związek. Gdzie kończy się miłość, a zaczyna fatalne zau­roczenie? I czym różni się jedno od drugiego...?

Od 9 lutego 2016 roku DVD z filmem W Spirali jest w sprzedaży.Gala.pl objęła film patronatem medialnym. A tak o pracy nad filmem u boku swojej ukochanej opowiadał nam Piotr Stramowski w wakacje zeszłego roku w programie Gala Studio:

Poniżej zobaczycie oficjalny trailer filmu W Spirali: