Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to para, której miłością żyła cała Polska. Tylko "Gali" gwiazda i jej maż szczerze opowiedzieli o tym, jak teraz wygląda ich związek. Jak zmieniła się ich miłość, gdy przyszły na świat ich dzieci, a na horyzoncie pojawiły się problemy finansowe?

"Niektórzy wróżyli nam, że długo razem nie wytrwamy. Jedna pani w swoim programie telewizyjnym powiedziała nawet, że kaktus jej na ręku wyrośnie, jeśli zostaniemy parą. Mam zamiar go kupić i wysłać jej w prezencie!"- powiedziała nam Katarzyna Cichopek.

Para w wywiadzie w najnowszej "Gali" nie bała się też mówić o swoich zarobkach i legendach, krążących na ten temat w tabloidach.

"Kiedy media rozpisują się na temat milionów, jakie zarabiamy, każdemu wydaje się, że to jest prawda. Wtedy nietrudno o różne propozycje współpracy, które wiążą się z pewnym ryzykiem, zwłaszcza w przypadku młodych osób bez doświadczenia. No i przepłaciliśmy, przeinwestowaliśmy tu i ówdzie" - wyznał nam Marcin Hakiel.

W nowym numerze rozmawiamy też Maćkiem Rockiem, który tylko nam opowiedział o blaskach i cieniach ojcostwa. W najnowszej "Gali" piszemy też o supermodelce Natalii Vodianowej - jej historia to ucieleśnienie bajki o Kopciuszku! Aleksandra Jakubowska opowiedziała nam za to, jak podnieść się po upadku i utracie wszystkiego, także najbliższych przyjaciół.

 


To wszystko i wiele więcej znajdziecie w najnowszej "Gali", dostępnej od poniedziałku, 3 listopada. Do wyboru "Gala" z premierą filmu "Imigrantka" lub bez dodatku w cenie 4,99zł1