Saszanjest najmłodszą uczestniczką  programu Polsatu - "Celebrity Splash". Wielu z nas zastanawia się, kim jest ta dziewczyna i jak znalazła się w show-biznesie? 

Saszan, czyli tak naprawdę Roksana Pindor, urodziła się 1 sierpnia 1994 roku w Żyrardowie. Od 2010 roku regularnie zamieszcza w serwisie YouTube.com nagrane w domowych warunkach covery.

Roksana szybko została gwiazdą Internetu i idolką nastolatek. Dowodem tego jest prawie 180 tysięcy fanów na Facebooku oraz miliony wyświetleń na YouTube.

Błyskawiczna popularność w sieci zaowocowała podpisaniem kontraktu płytowego z wytwórnią My Music. Jej debiutancki album "RSP" ukazał się 16 września 2014 roku. Saszan jest autorką wszystkich tekstów oraz współautorką muzyki. Płyta zdobyła w pierwszym tygodniu drugie miejsce na liście najchętniej kupowanych płyt.

Nikt nie ma wątpliwości, że Saszan, tuż obok Dawida Kwiatkowskiego,jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Roksana znalazła się także w trójce najbardziej wpływowych Polek w Internecie. Jej profil na Facebooku ma około 180 tysięcy fanów i wszystko wskazuje na to, że liczba ta ulegnie powiększeniu...

A to wszystko za sprawą udziału młodej artystki w programie "Celebrity Splash".Czy Saszan uda się wygrać I edycję show? Przekonamy się już wkrótce.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE : CELEBRITY SPLASH Kto odpadł w drugim odcinku show?!