Magdalena Mielcarz ma teraz dobry czas. Piękna aktorka, wokalistka i modelka, po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych, triumfalnie wróciła do Polskiej telewizji, prowadząc piątą edycję programu "The Voice of Poland", a niedługo premierę będzie też miał nowy album gwiazdy.

Teraz Mielcarz trafiła też na okładkę nowego numeru "Gali", który znajdziecie w kioskach już od najbliższego poniedziałku, 17 listopada. Tylko nam gwiazda wyznała, co zawdzięcza wyjazdowi do USA, jak wygląda teraz jej życie i jakie plany wciąż ma jeszcze do zrealizowania. Naszej rozmowie z Magdaleną Mielcarz towarzyszy jej ekskluzywna sesja zdjęciowa, którą specjalnie dla "Gali" sfotografowała w Kalifornii Karolina Markiewicz!

W najnowszym numerze rozmawiamy też z Jolantą Kwaśniewską. Tylko "Gali" była pierwsza dama zdradziła, co jest teraz dla niej najważniejsze i nadaje jej życiu sens. Grażyna Kulczyk, najbogatsza Polka i twórczyni Starego Browaru, opowiedziała nam, komu pomaga, a piłkarz Jakub Błaszczykowski zdradził "Gali", że marzy o synu!

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszej "Gali", dostępnej od poniedziałku, 17 listopada w cenie 4,99 zł lub w wersji z filmem na dvd "Pożądanie" w cenie 29,99 zł.