Małgorzata Rozenek już wkrótce poślubi Radosława Majdana. Data ceremonii nie jest co prawda znana, ale spekuluje się, że wydarzenie odbędzie się w te wakacje. Jedno jest pewne: to będzie ślub roku! Już sam związek Rozenek i Majdana budził emocje, a zaręczyny tylko podniosły wszystkim ciśnienie. I uczyniły z Małgorzaty Rozenek królową okładek. Choć sami zainteresowani milczą na temat przygotować do ślubu i starają się utrzymać wszystko w tajemnicy, do mediów przedostają się pierwsze informacje.

Dwutygodnik "Flesz" ustalił, że suknię ślubną Małgorzaty Rozenek zaprojektuje Ewa Minge. Tę informację potwierdziła sama projektantka, wychwalając przy okazji urodę i sylwetkę przyszłej panny młodej. Nam udało się natomiast dowiedzieć, dlaczego Rozenek wybrała właśnie Minge na autorkę swojej najważniejszej kreacji w życiu:

Ewa Minge jest nie tylko wielką artystką, która jako jedna z niewielu osiąga rzeczywisty sukces za granicą, ale także wspaniałym rzemieślnikiem, który doskonale zna się m.in. na konstrukcji - powiedziała Rozenek w rozmowie z Gala.pl. - Poza sprawami zawodowymi Ewa jest wyjątkową osobą i imponuje mi w wielu kwestiach. Jest wspaniałą matką, a przy tym odważną kobietą, która nie boi się mówić, co myśli, i zawsze robi to z klasą.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Ewa Minge miały już okazję współpracować. Minge zaprojektowała czarną suknię wieczorową, w jakiej Rozenek wystąpiła na dorocznym Balu Dziennikarzy. Klasyczna długa kreacja odsłaniająca ramiona była jedną z najlepszych, a na pewno najbardziej eleganckich, na tej dorocznej imprezie charytatywnej.

Naszą współpracę przy tworzeniu sukienki na Bal Dziennikarzy wspominam bardzo miło - mówi Małgorzata Gala.pl - Wiem, że powierzając Ewie stworzenie sukni ślubnej, będę miała pewność, że efekt końcowy będzie oszałamiający.

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek w sukni projektu Ewy Minge na Balu Dziennikarzy obejrzycie w naszej GALERII>>

Polecamy również:Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

Lubisz Gala.pl? Polub nasz fanpage na Facebooku