Marek Kaliszuk od lat związany jest z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Duże doświadczenie i charyzma sceniczna zapewniły aktorowi udział w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdor z każdym kolejnym występem coraz bardziej zaskakiwał aż ostatecznie wygrał show.

Jak się okazuje, zwycięstwo Marka Kaliszuka zachęciło go do realizacji jego planów muzycznych. Artysta w czasie ostatniego koncertu w warszawskim Teatrze Capitol wraz z pianistą - Piotrem Manią,basistą Marcinem Brożkiem, perkusistą - Grzegorzem Lewandowskim oraz trzyosobowym chórkiem nie tylko zaprezentowali standardy światowej muzyki rozrywkowej, ale także debiutancki singiel "I Won't Stop".

Tylko nam Marek Kaliszuk zdradza nad czym teraz pracuje ! W rozmowie z Gala.pl, wokalista zapewnił, że premiera piosenki "I Won't Stop" zaplanowana jest na późną wiosnę. Nie będzie to jednak jedyna niespodzianka dla fanów  przystojnego aktora i wokalisty. Singiel "I Won't Stop" nagrano w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej. Do utworu powstanie też teledysk zapowiadający płytę artysty.

Debiutancki album Kaliszuka ukaże się najpóźniej pod koniec tego roku. Krążek utrzymany będzie w nowoczesnym stylu, zawierającym elementy muzyki klubowej oraz popu. Nie zabraknie także żywych instrumentów, które jeszcze bardziej wyeksponują znajdujące się na nim kompozycje.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne działania muzyczne Marka.

Specjalnie dla Was załączamy w galerii zdjęcia z ostatniego koncertu artysty w warszawskim Teatrze Capitol, na którym pojawiły się też gwiazdy: Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim, Elżbieta Romanowska, DJ Adamus oraz Ilona Łepkowska.