Tylko w "Gali" Mariola Bojarska-Ferenc, trenerka, dziennikarka i propagatorka fitnessu opowiedziała o swojej karierze i rodzinie! Na co dzień jest silna, władcza i bardzo wymagająca, a na baczność stawia nie tylko współpracowników, ale także rodzinę.

Tylko przy wnukach Bojarska-Ferenc pozwala sobie na pokazanie swojej łagodniejszej strony!

- Babcia kojarzy się ze starością, niedołężnością, a ja taka się nie czuję – wręcz przeciwnie. Obalam stereotypy! - wyznała nam gwiazda.

Mariola Bojarska-Ferenc przyznała też, że bywa apodyktyczna.

- Wiem, że bywam męcząca dla rodziny, bo zawsze wszystko musi być tak, jak chcę.

W najnowszej "Gali" żegnamy też Davida Bowiego, wybitnego muzyka, który zmarł w 10 stycznia. Rozmawiamy z Krzysztofem Krawczykiem, który zdradził nam, że dla kobiety zrobiłby wszystko!

W nowym numerze piszemy również o Alexandrze McQueenie, który nawet po śmierci nie przestaje zachwycać i inspirować innych, a piękna Joanna Krupa zdradziła nam sekrety swojej urody. Sprawdzamy także, które gwiazdy miały słynnych... dziadków i piszemy o celebrytach, których problemy z prawem są równie głośne, jak ich artystyczne osiągnięcia.

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszej "Gali", dostępnej od poniedziałku, 18 stycznia. Do wyboru "Gala" z błyszczykiem, książką na zimowe wieczory lub bez dodatku!