Już w poniedziałek, 7 grudnia, nowa „Gala”, a w niej wyjątkowa sesja zdjęciowa i rozmowy z czterema pięknymi gwiazdami: Omeną Mensah, Justyną Steczkowską, Weroniką Książkiewicz i Katarzyną Bujakiewicz. Popularna prezenterka, wokalistka i dwie aktorki połączyły siły, aby wspólnie pomóc dzieciom w Afryce!

Gwiazdy poleciały razem do Maroka, gdzie wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej do charytatywnego kalendarza. Tylko w „Gali” jako pierwsi zobaczycie te zdjęcia!

- Afryka nie potrzebuje jałmużny, tylko inwestowania - powiedziała Omenaa Mensah, inicjatorka projektu.

W nowej „Gali” rozmawiamy też z Cleo, jedną z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek. Malarka Joanna Sarapata opowiedziała nam o swojej twórczości, a bracia Łukasz i Paweł Golcowie - o wielkiej sile, jaka drzemie w rodzinie.

W najnowszym numerze z piszemy również o Romanie Wilhelmim, jednym z najpopularniejszych polskich aktorów wszech czasów. Zdradzamy fenomen Michaela Fassbendera, który w kilka lat stał się najpopularniejszym aktorem w Hollywood. Przeczytacie też o fascynującej przyjaźni ponad politycznymi podziałami, jaka łączy Chelsea Clinton i Ivankę Trump.

Dodatkowo, w tym numerze „Gali” mamy dla Was wyjątkowy dodatek „Tajemnice Urody” - to aż 132 strony praktycznych porad, kosmetycznych nowości i najlepszych adresów miejsc beauty.

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w nowej „Gali”, dostępnej od poniedziałku, 7 listopada! Do wyboru „Gala” z książką, książką z filmem na DVD lub bez dodatku!