Tylko "Gali" Natalia Kukulska opowiedziała o swojej nowej płycie, sekrecie szczęśliwego małżeństwa i wielopokoleniowym domu, jaki udało się jej stworzyć.

Kiedyś wydawało mi się,że muszę być idealną matką,żoną, piosenkarką – genialną kobietą w każdej dziedzinie.Ale tak sięnie da! - mówi nam gwiazda.

Kukulska przyznała też, że choć od lat dzieli z mężem, Michałem Dąbrówką, nie tylko życie prywatne, ale także to zawodowe, to do ich związku nie wkradła się nigdy rutyna.

Dla mnie praca z Michałem to coś całkowicie naturalnego. Trwa już tyle lat... To taki stan stały, co nie znaczy, że rutynowy albo nudny. Ciągle dajemy sobie preteksty, żeby poruszać nasze głowy, nieustannie się rozwijamy i unikamy rutyny. Podobnie myślimy i mamy podobne oczekiwania, w pracy stajemy się coraz odważniejsi.

W nowej "Gali" piszemy też o Giorgio Armanim, słynnym projektancie mody. Kim jest geniusz, który na nowo wymyślił męską modę?

W numerze rozmawiamy też z Radosławem Liszewskim, liderem discopolowej grupy Weekend. Jak zmienił go wielki sukces jego przeboju "Ona tańczy dla mnie"?

W najnowszej "Gali" przeczytacie też o Jamesie Deanie. Czemu zmarły przed 60 laty aktor wciąż tak fascynuje?

 


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w nowej "Gali", dostępnej od poniedziałku, 18 maja, w wyjątkowej cenie - za jedyne 99 groszy!